Březen 2017

Nechala jsem studia

8. března 2017 v 10:06 | Zlatohřívá |  Život zlatohřívé
Čauky.

Doufám, že jste si nemysleli, že jsem strašně nadaná studentka, která dostává infarkt vždy, když má o stupeň horší známku. Nebojte, já byla vždycka ráda, že jsem prošla, kord na fyzice a to ani nemluvím o chemii, kterou jsem přežila jen díky kamarádce, od které jsem často opisovala. Ale přejděme k věci. Konkrétně dne 3.2.2017 jsem ofiko skončila se školou. Dle mého definitivně.

Asi prvně řeknu, co mě k tomu vedlo. Hodně důvodů. První je ten, že jsem tu školu nesnášela. A pak jsem na ní pokračovala na vyšší, heh, to jsem ale blbá co? Vadil mi přístup učitelů, kteří se k nám chovali jak k naprostým blbcům dětem. Jejich arogantnost byla nehorázná a tak jsem udělala to, že mě polovina učitelů nesnášela, protože někdy (často) před nimi ráda říkám svoje názory. Hlavně učitelka, co učila zdravou výživu a sama vážila nad 100 kg, to jsem fakt nedávala. Dále to byl systém, který mi absolutně nevyhovoval. Čekala jsem, že vyšší bude podobná jako vysoká, ale ne, ono to bylo stejný jako na střední. Povinná docházka, ani jednou nezameškat praxi. A taky mě prostě už ta škola nebavila. Byla jsem z ní v takové depresi, že jsem se rozhodla už skončit.

Věřte mi, měla jsem dost velké žaludeční potíže (mám nemocný žaludek, ale v téhle době to byl fakt masox). A proč? No, musela jsem to nějak oznámit rodičům. Říct, že se zlobili, by bylo ... super. Ale ne. Myslela jsem, že oba dva skolí infarkt. Trvalo hodně dlouhou dobu, než poznali, že to myslím vážně a jakž takž se s tím, smířili. Ale tajně furt doufají, že ještě na školu půjdu. Tam mě ale nikdo nedostane. Nemám vůli to studium dokončit. A platit jim ještě za takovéto služby? Ano, vyšší se bohužel platí a ta cena ... pfff, to jim platit nebudu, ani náhodou.

Řekla jsem si, že je lepší skončit už teď, než si pak vyčítat, že jsem ztratila rok či dva svého života. A já jsem spokojená. Hledám si práci (kterou snad už konečně najdu brzo), budeme s přítelem zanedlouho bydlet, snad si udělám licenci jezdce ke koním na závody ... konečně budu žít tak, jak jsem chtěla já a ne ostatní.

Pro vás vyplívá toto: berte rady ostatních k srdci, ale rozhodnětě se sami za sebe. Bude to váš život, ne jejich!

Loučím se pro dnešek, jdu si dát druhou snídani!

Nějak jsem nevěděla, jakou fotku sem dát, tak tu máte mou oblíbenou z maturáku, leden 2016

Hihi ... a sakra

4. března 2017 v 11:49 | Zlatohřívá |  Život zlatohřívé
Zdravím, záhadní človíčkové.

Ráda bych vám řekla pár novinek z mého strašně zajímavého života. První je ta, že stále jsem nenašla práci. Buď se něco nelíbilo mě nebo naopak si vybrali někoho jiného (většinou strašnou fiflenku). Ale získala jsem dvě další brigády, tak aspoň nějaké prašulky mám. Hihi a teď k tomu hlavnímu.

Už je jisté, že se s přítelem stěhujeme k sobě. Přesněji, duben - květen. Na konci března se podíváme do bytu, zkoukneme, co je potřeba udělat a koupit a hurá nakupovat! Aneb strašné útraty. Ale musím se přiznat, už se těším, až budu byt vybavovat a KONEČNĚ budu mít naprostý klid a dělat si vše tak, jak chci já a ne jak chtějí ostatní. Jediný, na co se netěším, je jak budeme stěhovat moje věci. Přítel jich má pár, zhruba na jednu velkou krabici a moje se dle mého povezou nejméně dvěma auty a z toho jeden bude mít vozejk. Hehe, jsem asi trochu náročná.

Jak se daří vám? Taky jste rádi za teplo?

Zase někdy čus!

Moje úchylka na fialovou jásá! To by se mi páčilo!

pinterest.com