Prosinec 2016

Vánoce, Vánoce ... uf, jsou pryč!

26. prosince 2016 v 17:23 | Zlatohřívá |  Život zlatohřívé
Čauky, čauky a zase čauky.

Upřímně, jsem ráda, že ty Vánoce jsou za námi. Ano, je to krásný svátek, plný pohody, klidu a radosti, ale to lítání okolo dárků a příprav ... ještě, že je to jednou za rok. Copak jste dostali? Já knížky, které jsem chtěla (muhehe, konečně mám co číst), termoboty ke koním, chrániče a ohlávku s vodítkem ke koním, nové hodinky, powerbanku (hurá, nemusím už omdlívat při 5% procentech!) a nějaké ty penízky. Ještě něco dostanu od přítelových rodičů, tak jsem zvědavá, co to bude. Aktuálně si užívám volna a za chvilku budu už hledat novou práci. Tak mi držte pěsti! A pořádně.

Zítra si jedu do Prahy pro můj foťáček, který byl na reklamaci. Pořád se mi to nějak nezdá, tak to musím nějak vyřešit, protože takovéhle problémy mě fakt hodně slušně řečeno naštvali. No, tak uvidím, jak to dopadne. Jestli nebude ok, tak uvidí!

Mimochodem, máte rádi Silvestr? Já ani ne. I když je sranda dívat se na všechny opilé lidi. Sama moc ráda nepiju, protože nesnáším ty stavy potom a jak se lidi jako opilý chovají. Bych je propleskala. Takže já to defakto nijak neslavím, popřejeme si šťastný nový rok a jdu vesele spát.

Snad jste si užili Vánoce. Načerpejte síly, dokud můžete!

Srdceryvné přivítání

22. prosince 2016 v 18:38 | Zlatohřívá |  Košík aneb není vhodná rubrika
Ahoj, ahoj, ahoj!

Jsem zvědavá, kdo to celý přečte. první získává zlatého bluďišťáka!

Teď si představte strašně otřepanou fázi: Vážení, jsem zpět, huráá, vše bude jako dříve! Ne, žádné hurá se nekoná. A aby vše bylo jako dřív? Pfff, ale prosímvás, zase nebudeme naivní, že ano? Pryč jsou bohužel doby, co jsem měla na blog hafo času, teď jsem ráda, že se vůbec na ten internet a zařízení zvané počítač dostanu aspoň na hoďku v kuse. Jsem totiž děsně zaměstnaný člověk najednou. Nevím, kam mi hlava skáče. Jednou sem, jednou tam. Já snad ani nejsem jeden jediný den doma. A den, kdy mám úplně volno? Tak ten jsem nezažila sakra dlouho! No nic, nebudu si stěžovat, jak si to kdo udělá, tak to má, že ano? Raději se vám, novým návštěvníkům představím, ať hned neudělám špatný dojem.

Moji drazí rodiče mi dali jméno Kristýna (aby jsme si rozumněli, kdo mě nazve Kristýnka, okamžitě jde v mé hlavě do blacklistu, rozumíme si?!). Ovšem stejně mi tak nikdo neříká, můžete mi říkat Kiki, Krista, Týna, Týnuše, na vše slyším (to je jak když bych byla pes). Na svět jsem vykoukla před dvaceti lety, tudíž je mi 20 let. Mé zájmy jsou ... je jich hodně. Miluju mnoho věcí a často nevím, které se víc věnovat. Mezi ale ty nejhlavnější patří koně, přítel, četba, tvorba grafiky a webových stránek, psaní, otravování ostatních lidí mým věčným realistickým přístupem, hraní her, sledování seriálů (hlavně anime a postapokalptických a krváků a zombíků a sci-fi a ... prostě hodně) a různá ruční tvorba. Bloguji zhruba 9 let. A jelikož jsem měla minulý blog strašně nedomyšlený a celkově divnej, rozhodla jsem se začít znovu. A co najdete na mém blogu aktuálně? Všechno, co mě zajímá.

Podle přezdívky zlatohřívá nejsem, ale což, to se poddá. Uznejte, Mikovi to sekne, co?